MES DAROME

Nuo to, kaip įsirengsite namų šildymą priklausys kiek mokėsite kas mėnesį, kiek turėsite įdėti pastangų šilumos ūkio priežiūrai ir svarbiausia - kaip jausitės orams atvėsus. Jei galvojate įsirengti geoterminį šildymą ir norėtumėte pasitarti, o gal jau viską susiplanavote ir reikia planus įgyvendinti - mes esame čia Jūsų paslaugoms!

Konsultuojame dėl geoterminio šildymo
Jeigu geoterminis šildymas Jūsų planuose - nepraleiskite progos pasikonsultuoti! Mes padėsime Jums įvertinti namo ir sklypo technines galimybes, patarsime dėl įvairių galimų komplektacijos variantų, paskaičiuosime šiluminės galios poreikį ir atsakysime į kitus Jūsų klausimus.

NELAUKITE iki paskutinės minutės siekiant maksimalaus geoterminio šildymo efektyvumo, jis turi būti planuojamas kuo ankstesnėje statybų stadijoje!

Atliekame žemės darbus
Kasame 2m gylio tranšėjas ir klojame horizontalaus žemės šilumos šaltinio kolektorius. Jeigu sklype nėra galimybės įrengti horizontalų kolektorių - gręžiame vertikalaus tipo gręžinius ir į juos įleidžiame šilumos šaltinio kolektorius. Statome kolektorinius šulinius. Užpildome žemės kontūro vamzdžius neužšalančiu skysčiu.
Montuojame geoterminę įrangą
Montuojame visų tipų geoterminę šildymo įrangą. Atliekame šildymo sistemos derinimo darbus, jeigu reikia - modifikuojame ją pagal geoterminio šildymo poreikius. Montuojame karšto vandens boilerius, šildymo sistemos akumuliacines talpas.
Rekonstruojame katilines
Atliekame katilinės įrangos montavimo ar modifikavimo darbus. Užpildome šildymo sistemą. Suderiname kelių tipų katilų pajungimą į bendrą šildymo sistemą.
Įrengiame grindinį šildymą
Montuojame grindinio šildymo elementus. Parenkame ir suderiname šildymo vamzdelius, kolektorines spintas, daviklius ir kt. Pajungiame į šildymo sistemą katilinėje.
Atliekame techninį aptarnavimą
Atliekame sumontuotos įrangos garantinį ir pogarantinį techninį aptarnavimą. Tvarkome šilumos siurblio šaldymo trakto gedimus. Profilaktiškai patikriname freono slėgį, jei reikia - papildome arba pakeičiame freoną. Konsultuojame telefonu.

Kodėl mes?

Ne taip mažai įmonių Lietuvoje siūlo įvairių gamintojų geoterminę įrangą. Tai kaip pasirinkti tinkamiausią? Kas lemia gerumą paslaugos ir prekių, kuriomis naudositės artimiausius (nepabijokime to žodžio) dešimtmečius? Mes įsitikinę, kad mūsų privalumų krepšelis nustelbs Jūsų abejones:

Geoterminiu šildymu užsiimame nuo 2001
Geoterminis šildymas yra labai kompleksiška sistema. Čia daug dalykų vienas su kitu susiję ir persipynę. Kad suprasti šią tvarką, reikia nemažai laiko ir vien teoriniais samprotavimais pasitikėti negalima. Reikia turėti niekur neaprašytų žinių, kitaip sakant - patirties. Mūsų patirtis yra tikrai didelė.
Atstovaujame vieną geriausių gamintojų
Ochsner GmbH yra seniausia įmonė užsiimanti tik šilumos siurbliais, veikianti jau daugiau kaip 30 metų, pati diegianti visų rūšių šilumos siurblių sistemas. Ochsner technika remiasi inžinierių žiniomis, tarptautiniais tyrimais ir bendradarbiavimu su daugeliu universitetų. Patyrimas sėkmingai instaliavus visame pasaulyje virš 100000 įrengimų.
Mes kasame giliai
Jeigu Jūs galvojate apie horizontalaus žemės kolektoriaus įrengimą, tai turėtumėte žinoti, kad mūsų kasamų tranšėjų gylis yra iki 2m. Mes norime būti tikri, kad Jūsų namo šildymui nereikės papildomai jungti tenų ir žemės šilumos užteks iki pat pavasario, o žolė virš šilumos šaltinio bus tokia pat graži kaip kitur.
Tik optimaliausia komplektacija
Visada siūlome šilumos siurblio komplektaciją, kuri optimaliausiai atitinka situaciją. Mes nerekomenduojame statytis pigesnio varianto ir po to "truputį dasišildyti elektra" - tai yra viso geoterminio šildymo reputacijos gadinimas.
Dirbame visoje Lietuvoje
Būdami Lietuvos vidury, galime nesunkiai atvykti į visus šalies kraštelius. Mūsų objektų yra ir už Lietuvos ribų, nes vertinantiems Ochsner kokybę - šalių sienos ne kliūtis!
Mums rūpi klientai
Didelė dalis žmonių į mus kreipiasi rekomenduoti anksčiau Ochsner šilumos siurblį įsigijusių draugų. Mes žinome, koks svarbus yra laimingas klientas ir to nuolat siekiame.

Tai svarbu


Viskas įmanoma

Neabejokite, Jūs galite turėti geoterminį šildymą. Nėra tokių techninių kliūčių, kurios nebūtų įveikiamos šiuolaikiniu geoterminiu arsenalu.


Pagalba

Esame pasiruošę padėti. Jeigu turite problemų, esame visada pasiekiami telefonu. O jeigu nepavyks išspręsti telefonu - esame pasiruošę operatyviai atvykti į vietą.


Pagarba

Mes siekiame, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas mūsų darbais ir gerais santykiais. Laimingas klientas yra mūsų credo ir moto!

JŪSŲ PAGEIDAUJAMOS PASLAUGOS NĖRA SĄRAŠE?

Jeigu neradote ko tikėjotės mūsų paslaugų sąraše, parašykite mums apie savo pageidavimus ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu laiku.