Ochsner Gmbh

Ochsner GmbH yra seniausia įmonė užsiimanti tik šilumos siurbliais, veikianti jau daugiau kaip 30 metų, pati įdieginėjanti visų rūšių šilumos siurblių sistemas. Ochsner sistemos vienintelės rinkoje nuo 1kW iki 1900 kW galingumo yra pilnai geoterminės ir užtikrina 100% metinio šilumos poreikio tik iš žemės, be papildomų elektrinių šildytuvų. Ochsner technika remiasi inžinierių žiniomis, tarptautiniais tyrimais ir bendradarbiavimu su daugeliu universitetų. Patyrimas sėkmingai instaliavus visame pasaulyje virš 100000 įrengimų.

Pirmoji Ochsner šeimai priklausanti kompanija įkurta 1872 metais Silezijoje. Gamino vandens siurblius. Nuo  1946 iki 1992 gamykloje Linz‘-e specializavosi gaminti high-tech kompresorius ir technologinius siurblius. OchsneriaiTarp žinomiausių Ochsner klientų galima paminėti tokius vardus: DOW, DuPont, Bayer, Uhde Lurgi, taip pat NASA, JAV karinis jūrų laivynas.

1978 metais Karl Ochsner įkūrė vieną iš pirmųjų Europoje šilumos siurblių gamybos kompanijų – Ochsner Gmbh.
Nuo 1992 metų visą dėmesį skiria šilumos siurblių gamybai ir tobulinimui. Kuria ir patentuoja technologijas gerinančias šilumos siurblių darbo charakteristikas.EuropaMini

Šiuo metu gamina 186 skirtingų tipų šilumos siurblius

- nuo 2kW šiluminės galios karšto vandens ruošimui

Grossanlage

 

 

 

iki 1MW pramoninių šilumos siurblių. Ir visus juos mes Jums galime pasiūlyti!