Ochsner - tradicijų galia"OCHSNER" šeimos verslas prasideda dar 1872 m. Per daug metų šios įmonės kompresoriai įrengti daugybėje vietų visame pasaulyje, įskaitant JAV laivyną ir NASA. Nuo 1978 m., kai buvo įkurta "OCHSNER Wärmepumpen GmbH", ji užsitarnavo novatoriško ekologiškos energijos įrengimų gamintojo reputaciją. "OCHSNER" buvo vienas pirmųjų Europos gamintojų, gaminančių pramoninius šilumos siurblius. Šiandien bendrovė yra pripažinta viena iš sektoriaus tarptautinių technologijų lyderių. Nuo 1992 m. OCHSNER pagrindinė veikla yra šilumos siurblių gamyba.

Production

PAGAMINTA AUSTRIJOJE

OCHSNER šilumos siurbliai gaminami išimtinai Austrijoje, naudojant tik aukštos kokybės komponentus.

Pastaruoju metu "OCHSNER" skiria ypatingą dėmesį pažangių procesų, tokių kaip 3D spausdinimas, naudojimui ateities gaminiams. Šiai dienai visame pasaulyje sėkmingai įdiegta daugiau nei 130 000 OCHSNER šilumos siurblių.

ŠILDYMAS, VĖSINIMAS IR KARŠTAS VANDUO

Pasirinkite iš "OCHSNER" produktų, kurių galia nuo 2kW iki 2500 kW, o šilumos šaltiniai oras, žemė ir vanduo.

Pagal pageidavimą, OCHSNER šilumos siurbliai gali būti su papildoma vėsinimo funkcija, kurios metu šilumos siurblys veikia atvirkščiai nei šildymo metu. Tai sukuria malonią vėsą per esamą šildymo sistemą, be skersvėjų ar triukšmo.

Pagal pageidavimą, karštą vandenį gali ruošti šildymo sistemos šilumos siurblys arba atskiras "EUROPA" karšto vandens šilumos siurblys.

EFEKTYVUMAS IŠBANDYTAS

OCHSNER iš naujo atranda energijos panaudojimo efektyvumo ribas.

"OCHSNER" "GMLW" serijos šilumos siurbliai jau daugelį metų pakartoja rekordinį efektyvumo lygį, didžiausias vertes esant mažam triukšmo lygiui ir mažiausius šildymo kaštus.

Tai yra šilumos siurbliai, kuriuos išbandė nepriklausomos įstaigos griežčiausiomis sąlygomis ir kurių gamintojai atitinka nustatytus paslaugų teikimo ir dokumentacijos reikalavimus.

PRIVALUMAI - TECHNOLOGIJOS IR KOKYBĖ

Daugybė techninių charakteristikų ir savybių rodo OCHSNER techninį ir kokybinį pranašumą šilumos siurblių rinkoje.