Istorija

Uždaroji akcinė bendrove Ekokodas įkurta laikais, kai frazės "šilumos siurblys" ir "šildymas iš žemės" priversdavo šyptelėti kiekvieną. 2001 m. vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjome instaliuoti pažangias ir perspektyvias geoterminio šildymo sistemas. Dabar, kai per visus įmonės veiklos metus esame instaliavę daugiau kaip 4 MW šiluminės galios šilumos siurblių, galime pasidžiaugti, kad mūsų pasirinkimas buvo teisingas.

Nuo pat įmonės įkūrimo atstovaujame Austrijos kompaniją Ochsner Gmbh, kuri šilumos siurblius gamina jau beveik 40 metų. Žinias, patirtį ir aukštą gamybos kultūrą turinti mūsų partnerių įmonė yra ir mūsų įmonės kokybiško ir tvaraus verslo pagrindas. Austrijos klimatas panašus į Lietuvos, todėl mes Ochsner šilumos šaltinio įrengimo metodikas lengvai pritaikėme Lietuvai. Mūsų įrengtos sistemos „atlaiko“ kaip austriškas, taip ir lietuviškas žiemas be papildomo pašildymo tenais ar kitomis priemonėmis.

Nuo 2015 metų UAB „Ekokodas“ atvėrė naują veiklos sritį - tapo oficialus „Izodom 2000 polska” atstovas Lietuvoje. Izodom statybiniai blokeliai - tai inovatyvus būdas pastatyti greitai ir lengvai šiltą ar net "pasyvų" namą.

Esame nedidelė, bet nemažą patirtį turinti ir labai lanksti įmonė. Įsikūrę Lietuvos vidury - Kaune, galime greitai pasiekti bet kurį šalies kraštą - todėl mūsų klientų rasite visoje Lietuvoje ir net už jos ribų. Mūsų tikslas - kad Jūsų namuose būtų šilta.

Pasiekimai

Džiaugiamės turėdami tiek daug patenkintų klientų, kuriems pateikėme nuo nedidelio tūrio karšto vandens modulio iki kompleksinių kelių pastatų šildymo sistemų. Mūsų objektai - tai viešbučiai, valstybinės įmonės, pramogų kompleksai ir didžiausią dalį sudarantys - privatūs namai. Didžiuojamės, kad mūsų paslaugas pasirinko tokie užsakovai, kaip "Senukai", "Tony resort", "Raseinių keliai", "Naftrus" ir kiti kokybei neabejingi klientai.

Naudodami geoterminę energiją esame mažiau priklausomi nuo iškastinių resursų, mažiau kenkiame savo gamtai ir esame labiau nepriklausomi. UAB "Ekokodas" prisidėjo prie šio ekologiško tikslo įdiegtais šilumos siurbliais, kurių bendra galia jau viršija 4 MW!

  • Geoterminio šildymo sistemas montuojame 17 metų.
  • Atstovaujame Austrijos gamintoją "Ochsner".
  • Nuo 2015 m. veiklą išplėtėme statybinių blokelių "Izodom 2000" prekyba.

Veikla

  • Geoterminis šildymas 100%

  • IZODOM blokeliai 80%

  • Grindinio šildymo montavimas 20%